روابط عمومی آینه تمام نمای یک سازمان

فرماندار نظرآباد در جمع مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان گفت روابط عمومی و رسانه محورهای اصلی اطلاع رسانی هستند اگر اطلاع رسانی این دو نهاد در جامعه شفاف و گویا و کامل نباشد طبیعی است که مخاطبان به سوی رسانه های غیر رسمی خواهند رفت که این امر سبب سلب اعتماد افکار عمومی خواهد شد.
وی افزود: ماهیت روابط عمومی رسیدن به تفاهم و ایجاد نگرش مشترک بین سازمان و مخاطبان است.
سید ابراهیم کسائیان در ادامه اظهار داشت: یک مدیر روابط عمومی باید این نکته را بداند که به مثابه اتاق شیشه ای سازمان است و هرقدر که سازمان خوب عمل کند، ولی اگر روابط عمومی نتواند با مردم ارتباط برقرار کند در نهایت سازمان بازنده خواهد بود و بایستی روابط عمومی هم طراز با مقام اول تشکیلات باید از شرح وظایف و اهداف و کارکرد کلیه قسمتهای سازمان آگاه باشد.
وی در پایان به تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومیها در شهرستان تاکید کرد.

منبع: پورتال سازمانی و اطلاع رسانی فرمانداری کرج

/ 1 نظر / 9 بازدید
mohsen

سلام . وبلاگ خوبي داري اما اگر دوست داري آمار بازديد هات افزايش پيدا کنه توصيه ميکنم تو موتور جستجو بست ايران وبلاگ خودتو ثبت کن تا روزانه کلي بازديد داشته باشي از اين سايت . کنر از يک دقيقه هم زمان نمي بره فقط اسم و آدرس سايت و کلمات کليدي رو بايد وارد کني . اگر هم فرصت داري مي توني تمام پست هاتو ثبت کني تا بازديد هاي بيشتري وارد وبلاگت بشه . اينم آدرسش www.bestiran1.rozblog.com