یکی از مشاغل بسیار مهم در بدنه دستگاه‌های اجرایی روابط عمومی است.

استاندار کردستان: یکی از مشاغل بسیار مهم در بدنه دستگاه‌های اجرایی روابط عمومی است.

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- زاهدی گفت: با دعوت از اساتید حرفه‌ای و انسان‌های باتجربه در حوزه روابط عمومی و برگزاری دوره‌های آموزشی می‌بایست در جهت تغییر نگرش نسبت به روابط عمومی گام‌های جدی برداشت و تلاش کرد که نگاه‌ها و رویکردها در این زمینه اصلاح گردد.

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)-  زاهدی گفت: با دعوت از اساتید حرفه‌ای و انسان‌های باتجربه در حوزه روابط عمومی و برگزاری دوره‌های آموزشی می‌بایست در جهت تغییر نگرش نسبت به روابط عمومی گام‌های جدی برداشت و تلاش کرد که نگاه‌ها و رویکردها در این زمینه اصلاح گردد.
به گزارش شارا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ زاهدی استاندار کردستان در جمع هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات استان اظهار داشت: یکی از مشاغل بسیار مهم در بدنه دستگاه‌های اجرایی روابط عمومی است که این پست نیاز به انگیزه و علاقه وافر داشته و برعکس بسیاری از پست‌ها بدون داشتن انگیزه فرد در این جایگاه موفقیت چندانی حاصل نخواهد کرد.

وی خطاب به هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان کردستان گفت: آنچه باعث گردیده شما در این حوزه برخی دغدغه‌ها داشته باشید بدون شک انگیزه است که امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های لازم جایگاه روابط عمومی را در ذهن مدیران دستگاه‌های استان ارتقا بخشیم.

استاندار کردستان افزود: حتماً باید با هماهنگی دفتر آموزش و پژوهش استانداری کردستان دوره‌های آموزشی برای روابط عمومی‌ها با حضور مدیران دستگاه‌ها و با رویکردهای تئوریک و عملی برگزار شود.
زاهدی گفت: با دعوت از اساتید حرفه‌ای و انسان‌های باتجربه در این حوزه و برگزاری دوره‌های آموزشی می‌بایست در جهت تغییر نگرش نسبت به روابط عمومی گام‌های جدی برداشت و تلاش کرد که نگاه‌ها و رویکردها در این زمینه اصلاح گردد.

زاهدی همچنین خاطر نشان کرد: روابط عمومی صرفاً یک تشکیلات برای اطلاع رسانی و یا تبلیغات و نصب بنر نیست بلکه تشکیلاتی است که می‌بایست تبیین روابط متقابل سازمان و جامعه هدف را مد نظر داشته باشد.

وی با انتقاد از روش‌های تبلیغات سنتی دستگاه‌ها و شیوه‌های ناکارآمد در مبحث اطلاع رسانی، از نصب بنرهای فراوان در سطح شهر از سوی دستگاه‌های مختلف که زیبایی شهرها را خدشه دار می‌کند، ابراز نارضایتی و دستوراتی را در این زمینه صادر کرد که در شورای اداری استان به اطلاع مدیران دستگاه‌ها برسد.

به گفته استاندار کردستان تلاش‌های فراوانی برای توسعه در ایران اسلامی انجام شده است که باید با شیوه‌های صحیح و مفید اطلاع رسانی به اطلاع و آگاهی مردم برسد.

زاهدی تاکید کرد: با توجه به اینکه یکی از غنی ترین زبان‌های محلی ایران از لحاظ نوشتار زبان کُردی است، هر دستگاهی که خود صلاح بداند برای تاثیر گذاری بیشتر می‌تواند آمار اقدامات و فعالیت‌ها و وظایف خود را به زبان کُردی در سایت و پایگاه اطلاع رسانی خود منعکس نماید و مانعی در این زمینه وجود ندارد.

وی همچنین به هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان کردستان توصیه کرد سند راهبردی روابط عمومی‌های استان کردستان را تدوین کنند تا بلکه کردستان بتواند در بومی سازی این موضوع پیش قدم باشد.

استاندار کردستان همچنین یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی را تغییر نگرش‌هایی دانست که در بیرون از استان کردستان به داخل وجود دارد تا به این وسیله زمینه سرمایه گذاری‌های بیشتر و به تبع آن توسعه استان بیشتر فراهم گردد.

/ 3 نظر / 24 بازدید
دانلود بازي رايگان

سلام.وبلاگ خوبي داريد. خسته نباشيد دوست داشتين يه سري به سايت ما هم بزنيد مي تونيد از مطالبش تو وبلاگتون بزاريد موفق باشيد

نمايشگاه هاست hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran با تشکر[گل]