رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی ایران انتخاب شد

رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و نایب رئیس این انجمن انتخاب شد.  

 

 

رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و نایب رئیس این انجمن انتخاب شد.

به گزارش فارس، بر اساس انتخابات انجام شده در هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط‌ عمومی ایران، غلام‌عباس افشار به‌عنوان رئیس و محمدرضا رسولی در جایگاه نایب‌رئیس این انجمن برای سال 90 و 91 فعالیت خود را آغاز کردند.

غلام‌عباس افشار که برای دو دوره 3 ساله عضو هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط ‌عمومی ایران بوده، کارشناس ارشد ارتباطات اجتماعی است و مدیرکلی روابط ‌عمومی بانک اقتصاد نوین، معاونت اداره‌کل روابط‌ عمومی بانک ملی ایران، دبیر کلی کنفرانس بین‌المللی بازاریابی خدمات مالی، مدیریت اجرای 2 دوره جشنواره ملی انتشارات روابط ‌عمومی را در پرونده فعالیت‌های حرفه‌ای خود دارد.

محمدرضا رسولی نیز با مدرک تحصیلی دکترای ارتباطات اجتماعی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و به عنوان پژوهشگر و مشاور ارتباطات و روابط‌ عمومی فعالیت می‌کند.

انجمن متخصصان روابط ‌عمومی ایران به‌منظور ارتقای جایگاه علمی روابط ‌عمومی‌های کشور، به همت و تلاش جمعی از استادان، مدیران و کارشناسان روابط‌ عمومی ایران در خرداد ماه سال 1378 تاسیس شده است و اطلاعات مربوط به این انجمن و فعالیت‌های آن از طریق وب‌سایت www.prsa.ir در دسترس علاقمندان قرار دارد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی رسانه و ارتباطات

/ 1 نظر / 7 بازدید
مهندس علی اکبری

مهندس علی اکبری ali.akbari@yahoo.com کسب درآمد با دریافت اس ام اس ( از این بهتر دیگه نمیشه) سلام میخوام یه سیستم جدید کسب درامد براتون معرفی کنم که با ثبت نام و وارد کردن شماره موبایلت توی اون کسب درامد کنید طرز کار سیستم اینطوره که هر روز چند اس ام اس تبلیغاتی برای شما ارسال می شود و در عوض در ازای هر اس ام اس که دریافت کردید یک مبلغ به حساب بانکی شما ارسال می شود. یادت نره که همین الان هم هر روز چند اس ام اس تبلیغاتی دریافت می کنی اما کسی به خاطر اون به شما پول نمیده اما با این سیستم جدید با دریافت اس ام اس پول هم دریافت می کنید تازه حتی لازم نیست اس ام اس ها رو هم بخونی راستی ثبت نامش هم خیلی آسونه فقط بعد از ثبت نام باید با خطی که ثبت نام کردی یه اس ام اس خالی به 30005043500050 بفرستی تا حسابت فعال بشه جهت ثبت نام در سیستم به آدرس زیر مراجعه کنید: http://ads.inpersia.com/users/ref/52660