معاون سازمان اوقاف: همکاری روابط عمومی‌ها و ‌بخش‌های فرهنگی ضروری است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام احمد شرفخانیظهر امروز در سومین دوره آموزشی مسئولان روابط عمومی ادارات‌کل اوقاف و امور خیریه سراسر کشور در مشهد اظهار کرد: بخش عمده‌ای از مسائل روابط عمومی مهارتی و اکتسابی است و روابط عمومی پویا و موفق خواهد بود که به لحاظ رسانه‌ای قوی باشد.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه روابط عمومی افزود: بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با روابط عمومی دارای نکات ارزشمندی است که می‌تواند مورد استفاده مدیران روابط عمومی قرار گیرد.
معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین مردم و سازمان هستند، ادامه داد: ترویج و گسترش فرهنگ وقف تنها با همکاری و حمایت‌ روابط عمومی‌ها محقق می‌شود.
وی با اشاره به تعامل بین بخش روابط عمومی و بخش فرهنگی تصریح کرد: بخش‌های روابط عمومی و فرهنگی بدون هم نمی‌توانند به اهداف خود برسند و برای رسیدن به اهداف کلان سازمان این دو باید در کنار هم قرار بگیرند.
شرفخانی با بیان اینکه در حال حاضر بزرگ‌ترین عرصه اجتماعی، وبلاگ است، گفت: هیچ کدام از روابط عمومی‌ها در عرصه وبلاگ‌نویسی جایگاهی ندارند و با توجه به اینکه امروز عرصه استفاده از فناوری‌های نوین و جدید افزایش یافته، باید این ادارات با این‌گونه فناوری‌ها آشنا شده و از ابزارها و روش‌های تبلیغاتی جدید استفاده کنند.

منبع: کاوشگران روابط عمومی

/ 0 نظر / 8 بازدید