مدیرکل جدید روابط عمومی منطقه آزاد ارس معرفی شد

مدیرکل جدید روابط عمومی منطقه آزاد ارس معرفی شدمدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مدیرکل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این سازمان و مقامات شهرستان جلفا و جمعی از مسؤلان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی معرفی شد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در این آئین حضور در عرصه های بین المللی را لازمه پیشرفت و توسعه سریع در ارس عنوان کرد و گفت: تغییرات در بدنه مدیریتی هر سازمانی در راستای بهره مندی از ظرفیت فکری و عملی افراد است و در این بین با توجه به اهمیت روابط بین الملل در فعالیت های اقتصادی توجه به این حوزه بیش از پیش خواهد بود.
عرب باغی رشد و توسعه ارس را نتیجه همدلی و همکاری همگانی در منطقه آزاد ارس دانست و گفت: لازمه تحقق کارهای بزرگ و موثر وجود انسان هایی با افکار نوین و دوراندیش است و خوشبختانه با وجود مردمی همدل و فرصت هایی ناب برای سرمایه گذاری و رشد اقتصادی، آینده ای روشن در انتظار منطقه آزاد ارس است.
وی مدیر کل جدید روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس را فردی مجرب و با سابقه در این حوزه دانست و بر لزوم بهره مندی از توان مدیران با تجربه سازمان در جایگاه های دیگر و بهره مندی از تجارب و دانش آنان تاکید کرد.
در این آئین ابراهیم نصیری مدیرکل قبلی روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس گزارشی از عملکرد سه ساله این مدیریت را ارایه کرد.
همچنین مختار خوش پیمان بعنوان مدیرکل جدید روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس معرفی شد و از زحمات ابراهیم نصیری تجلیل بعمل آمد.
در کارنامه مختار خوش پیمان فعالیت های گسترده در عرصه رسانه ملی به چشم می خورد که مدیریت بیش از دو دهه در روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، گزارشگری و تهیه کنندگی رادیو و تلویزیون، مسؤل هماهنگی امورات نمایندگان استان آذربایجان شرقی و مسؤل بسیج رسانه استان از جمله سوابق وی می باشد.
گفتنی است در این آئین قائم مقام، معاون سیما و مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی و اصحاب رسانه استان و شهرستان جلفا نیز حضور داشتند.

/ 0 نظر / 19 بازدید