اعلام موجودیت شورای هماهنگی روابط‌ عمومی موسسات مالی و اعتباری

شورای هماهنگی روابط ‌عمومی موسسات مالی و اعتباری کشور‌ با هدف فراهم آوردن زمینه‌ مناسب برای تبادل اطلاعات، تقویت و ارتقای کیفی نظام اطلاع‌رسانی و ایجاد هماهنگی میان فعالیت‌های روابط ‌عمومی مؤسسات مالی و اعتباری فعالیت خود را آغاز کرد.
رییس شورای هماهنگی روابط‌ عمومی موسسات مالی و اعتباری ـ درباره فعالیت‌های این شورا اظهار کرد: حوزه‌ فعالیت شورا در ارتباط با «مسائل تخصصی ارتباطات و روابط‌ عمومی در مؤسسات مالی و اعتباری» و رویکرد آن ایجاد تعامل میان اعضا و کمک به هم‌افزایی، ارتقای سطح دانش و انتقال تجارب فی‌مابین در چارچوب قوانین نظام بانکی کشور از جمله مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.
وی با برشمردن اهداف تاسیس این شورا ادامه داد: افزایش دانش و اطلاعات مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی مؤسسات عضو و ارتقای کارآمدی روابط‌ عمومی مؤسسات عضو در جهت تحکیم ارتباط میان این مؤسسات و مردم و نیز کمک به تحقق اهداف توسعه‌ ملی کشور از طریق تقویت جایگاه مؤسسات مالی و اعتباری در نظام پولی و بانکی کشور دو هدف عمده این شوراست.
صفرلکی هدف دیگر از ایجاد شورا را اعتلای نظام روابط‌ عمومی و اطلاع‌رسانی در مؤسسات مالی و اعتباری از طریق تبادل تجربه، مشارکت جمعی و هم‌افزایی اعضا دانست.
رییس شورای هماهنگی روابط‌عمومی مؤسسات مالی و اعتباری اظهار کرد: شورا در نظر دارد این اهداف را از طریق دو راهبرد «برقراری ارتباط مستمر و منظم میان شورا و روابط‌ عمومی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی مرتبط از جمله بانک مرکزی، معاونت بانک و بیمه‌ وزارت امور اقتصادی و دارایی، شورای‌عالی بانک‌ها و ... به منظور شناخت و تبیین دیدگاه‌های متقابل و افزایش تفاهم فیمابین» و نیز «برقراری ارتباط مناسب با تشکل‌های تخصصی حوزه‌ روابط ‌عمومی در سطح کشور با تأکید بر تشکل‌های مرتبط» تحقّق بخشد.
منبع:پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی های ایران
/ 1 نظر / 9 بازدید
etim.ir

etim.ir