پذیرش مقاله یک کارشناس روابط عمومی در کنفرانس اسپانیا

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مقاله کارشناس روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز درهشتمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی 2014 مادرید پذیرفته شد.

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- مقاله کارشناس روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز درهشتمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی 2014 مادرید پذیرفته شد.

به گزارش شارا؛ مقاله علمی - پژوهشی مینا نظری با عنوان « بررسی رابطه هوش هیجانی با تعهد سازمانی و بهبود کیفیت عملکرد کارگزاران روابط عمومی» در هشتمین دوره اجتماع جهانی روابط عمومی در کنفرانس 2014مادرید اسپانیا به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

این مقاله که به مطالعه موردی در بین مدیران، کارشناسان روابط عمومی های ادارات دولتی شهر تبریز پرداخته، تاثیر هوش هیجانی بر تعهد سازمانی و به تبع آن بهبود عملکرد کارگزاران روابط عمومی در سازمانها را مورد بررسی قرار داده است.

مینا نظری دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد که تاکنون مقالات بسیاری در حوزه روابط عمومی تالیف کرده و توانسته رتبه دوم کارشناس زن برتر روابط عمومی کشور در سال 92 را از آن خود سازد.

این گزارش می افزاید هشتمین اجتماع جهانی روابط عمومی‌ ها با محوریت ارتباط همراه با آگاهی روزهای 21 تا 23 سپتامبر 2014 به میزبانی انجمن اسپانیایی مدیران ارتباطات در شهر مادرید اسپانیا برگزار خواهد شد.

گفتنی است اجتماع جهانی روابط عمومی‌ ها تبدیل به فرصتی بی‌نظیر برای گردهم آمدن متخصصان به همراه دانشگاهیان و دانشجویان از سراسر جهان شده است تا نتایج مهم جهت پیشرفت حرفه‌ای تولید و بهترین تجربیات به اشتراک گذارده شود. این اجتماع تا کنون در کشور های ایتالیا، برزیل، آفریقای جنوبی، انگلستان، سوئد و استرالیا برگزار شده است.چکیده انگلیسی این مقاله در سایت شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران به آدرسwww.en.shara.ir قابل مشاهده می باشد.

/ 1 نظر / 16 بازدید
milad

سلام به جشن تولد یک سالگی وبلاگ ♣وب نوشته های یک کنکوری♣ دعوت شده اید. خوشحال میشم سر بزنید. مقدمتان رو با یه توصیه شنوایی تو پست آخر گلباران میکنم. ممنون