اطلاع رسانی به موقع از وظایف مهم روابط عمومی است

فرماندار یزد گفت: اطلاع رسانی به موقع به مردم ، انتقال افکار و انتظارات عمومی یکی از وظایف مهم و خطیر روابط عمومی است که باید با تلاش مستمر در این زمینه بیش از پیش گام برداشت.

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- محمود شاکری شمسی در مراسم تجلیل از تلاشهای کارکنان روابط عمومی فرمانداری و بخشداری های تابعه با بیان اینکه روابط عمومی پل ارتباطی میان مردم و مسئولان است افزود: روابط عمومی نقش بسزایی در انتقال دیدگاه و نظرات کارشناسان، نخبگان و همچنین افکار عمومی جامعه به مدیران دستگاه ها برای برنامه ریزی مناسب و خدمت رسانی به مردم دارد.

وی در ادامه با تأکید به اینکه یکی از دلایل مهم توسعه انسانی روابط عمومی ها می باشند تصریح کرد: اگر ارتباطات معقول و منطقی براساس ارزشهای جامعه بنا و پی ریزی شود روابط عمومی می تواند با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر شود .

شاکری شمسی خاطر نشان کرد : امروز روابط عمومی نه به عنوان یک واحد تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک واحد تخصصی ، مشورتی و مدیریتی و به عنوان یکی از ارکان اصلی در سیاستگذاری و هدایت سازمانها جایگاه ویژه ای دارد.

کلمبو مسئول روابط عمومی فرمانداری از نگاه مثبت فرماندار محترم به این واحد تقدیر کرد و گفت: بدون شک در سایه توجه و اعتقاد قلبی مسئولان به این روابط عمومی می تواند در جهت ارتقاء جایگاه روابط عمومی ادارات شهرستان یزد نقش مهم و تأثیرگذاری را داشته باشد.

منبع: ایرنا

/ 0 نظر / 18 بازدید