رییس انجمن روابط عمومی آمریکا استعفا داد

 

 

 

 

 

انجمن روابط عمومی آمریکا (PRSA ) از استعفای ویلیام موری رییس این انجمن خبر داد.

به گزارش بخش بین الملل  کاوشگران روابط عمومی، ویلیام موری رییس انجمن
روابط عمومی آمریکا که بیش از هفت سال رییس این انجمن بود از سمت خود استعفا داد.

رییس انجمن روابط عمومی آمریکا گفته : این دوره یک افتخار و امتیاز برای خدمت به انجمن روابط عمومی آمریکا (PRSA ) در طی یک دوره بحرانی برای سازمان و برای فعالیت حرفه ای بوده است و PRSA در حال حاضر در آستانه فصل جدید هیجان انگیز است و موقعیت خوب و رو به رشدی در سال های آینده دارد.  

او در متن استعفای خود اعلام کرده است: پس از تفکر عمیق ، من تصمیم گرفتم که زمان آن رسیده تا از انجمن روابط عمومی آمریکا بروم تا به دنبال آن فرصت ها و چالش های جدید ایجاد شوند. خدمت به انجمن روابط عمومی آمریکا برای من به عنوان بخشی از تیم که با همکاری  کارکنان، داوطلبان،اعضا و رهبرانی که برای ارتقاء حرفه روابط عمومی تلاش می کردند و دوستان من نیز بودند ، یک لذت فوق العاده ای را به همراه داشت .

ویلیام موری در طول زمان ریاست خود در انجمن روابط عمومی آمریکا، با رهبری و مدیریت خود بیش از اهداف تعیین شده این انجمن گام برداشت و برنامه هایش موجب سطح رضایت اعضای انجمن شد و به ویژه سود مالی زیادی را برای انجمن به همراه داشت. اودر زمان ریاست خود برنامه های گسترده ای برای اعضا انجمن از جمله برنامه  " کسب و کار برای روابط عمومی را اجرا کرد و وبینارهای رایگان برای اعضای انجمن برگزار کرد تا قادر به ادامه آموزش مداوم ضروری ،  بدون نیاز به حرکت و یا متحمل شدن هزینه های اضافی شوند.

موری در زمان تصدی خود به عنوان رییس PRSA ، برنامه هایی را برای این که انجمن به عنوان نهادی پیشرو برای حرفه ای های روابط عمومی باشد، به اجرا درآورد . 

رییس مستعفی انجمن روابط عمومی آمریکا اعلام داشته تا اول ژوئن به فعالیت خود ادامه می دهد تا رییس جدید انجمن معرفی شود.

موری عضو هیئت مدیره اتحادیه جهانی روابط عمومی و یکی از اعضای کلیدی کمیته انجمن های حرفه ای برای جامعه آمریکایی انجمن مدیران است.

گفتنی است، انجمن روابط عمومی آمریکا در حال حاضر در پی یافتن گزینه جدید برای ریاست این انجمن می باشد.

انجمن روابط عمومی امریکا (PRSA )، بزرگترین سازمان حرفه ای برای خدمت به جامعه روابط عمومی آمریکا است و  در سال  1947ایجاد شده است و  دارای بیش از 32 هزار عضو حرفه ای و دانشجویی در سطح ملی و محلی است.

منبع: کاوشگران روابط عمومی

/ 0 نظر / 17 بازدید