رییس انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) در سال 2014 انتخاب شد

دکتر زِهرا گنگور به عنوان رییس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) در سال 2014 انتخاب شد.

 کاوشگران روابط عمومی  - سمیرا بختیاریان دکتر زِهرا گنگور به عنوان رییس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) در سال 2014 انتخاب شد و از اوایل ژانویه 2014 به طور رسمی و قانونی ریاست ایپرا را بر عهده خواهد داشت.

زِهرا گنگور دورۀ کارشناسی را در رشته ادبیات انگلیسی گذرانده و دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در رشته ارتباطات می باشد.

او پیش از تاسیس مرکز مشاوره روابط عمومی، 20 سال در زمینه اقتصادی به روزنامه نگاری پرداخت. همچنین او یکی از اعضای TUHID (جامعه روابط عمومی ترکیه) می باشد. گنگور از بنیان گذاران و عضو سابق هیئت مدیره KAGIDER (جامعه زنان کارآفرین ترکیه) نیز بوده است.

وی در حال حاضر چهار سال است که عضو هیات رییسه انجمن بین المللی روابط عمومی می باشد و در دو سال اخیر با حفظ سِمت قبلی بر کرسی هیات داوران GWA  (Golden World Awards ) نیز تکیه زده است.

 درباره انجمن بین المللی روابط عمومی ( ایپرا)

انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا)در تلاش است تا تاثیرگذارترین، تخصصی ترین و معتبرترین مرکز روابط عمومی در سرتاسر جهان باشد و در میان متخصصان روابط عمومی به عنوان منبعی موثق شناخته شود. این انجمن هم به صورت راهنمای عملی در زمینۀ روابط عمومی فعالیت می کند و هم به اعضای جامعه خدماتی ارائه میدهد تا با مسوولیت های حرفه ای خود آشنا شوند و بتوانند به خوبی از عهده وظایف شان برایند، به این صورت که انجمن به آنها کمک خواهد کرد تا همکاری های خود را با سازمان ها و نهادها گسترش دهند، به لحاظ اقتصادی پیشرفت کنند و چرخۀ موفقیت حرفه ای خود را ایجاد کنند.

 همچنین ایپرا در سطح آکادمیک با دانشگاه ها و در سطح جهانی با سازمان هایی چون سازمان ملل همکاری می کند.

/ 0 نظر / 29 بازدید