درباره ی ارتباطات - روابط عمومی...

وبلاگ شخصی ناب دل بهروزی "لیسانس علوم ارتباطات - روابط عمومی"

رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی ایران انتخاب شد

رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و نایب رئیس این انجمن انتخاب شد.  

 
 

رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و نایب رئیس این انجمن انتخاب شد.

به گزارش فارس، بر اساس انتخابات انجام شده در هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط‌ عمومی ایران، غلام‌عباس افشار به‌عنوان رئیس و محمدرضا رسولی در جایگاه نایب‌رئیس این انجمن برای سال 90 و 91 فعالیت خود را آغاز کردند.

غلام‌عباس افشار که برای دو دوره 3 ساله عضو هیئت مدیره انجمن متخصصان روابط ‌عمومی ایران بوده، کارشناس ارشد ارتباطات اجتماعی است و مدیرکلی روابط ‌عمومی بانک اقتصاد نوین، معاونت اداره‌کل روابط‌ عمومی بانک ملی ایران، دبیر کلی کنفرانس بین‌المللی بازاریابی خدمات مالی، مدیریت اجرای 2 دوره جشنواره ملی انتشارات روابط ‌عمومی را در پرونده فعالیت‌های حرفه‌ای خود دارد.

محمدرضا رسولی نیز با مدرک تحصیلی دکترای ارتباطات اجتماعی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و به عنوان پژوهشگر و مشاور ارتباطات و روابط‌ عمومی فعالیت می‌کند.

انجمن متخصصان روابط ‌عمومی ایران به‌منظور ارتقای جایگاه علمی روابط ‌عمومی‌های کشور، به همت و تلاش جمعی از استادان، مدیران و کارشناسان روابط‌ عمومی ایران در خرداد ماه سال 1378 تاسیس شده است و اطلاعات مربوط به این انجمن و فعالیت‌های آن از طریق وب‌سایت www.prsa.ir در دسترس علاقمندان قرار دارد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی رسانه و ارتباطات

نویسنده : ناب دل بهروزی : ۱۱:٥۳ ‎ق.ظ ; ۱٩ امرداد ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم